Jak to działa Animal Trans (darmowa giełda transportowa przewozu zwierząt)

Głównym celem naszego portalu Animal Trans jest sprawna komunikacja pomiędzy osobami szukającymi specjalistycznego transportu zwierząt hodowlanych przeznaczonych do uboju oraz mięsa z ubojni a osobami i firmami oferującymi transport i posiadającymi specjalistyczne środki transportu do przewozu zwierząt.

Nasz portal wspomaga właścicieli gospodarstw rolnych w znalezieniu najlepszych ofert transportowych nie tylko na terenie Polski, ale również z innych krajów europejskich. Dzięki niemu możesz wyszukać najbardziej korzystną ofertę pod kątem cenowym, a tym samym zaoszczędzić na przewozie. Pomagamy jednocześnie osobom i firmom przewozowym i spedytorom, którzy szukają zleceń na transportu, w pozyskiwaniu nowych klientów.

Z pośrednictwem naszej giełdy transportowej można przewozić między innymi drób, bydło, trzodę chlewną, owce, kozy i innego rodzaju zwierzęta hodowlane, a także mięsa w warunkach chłodniczych. Wystarczy tylko zamieścić swoje ogłoszenie, poczekać na zgłoszenie się zainteresowanych osób, a następnie wybrać najbardziej korzystną dla siebie ofertę, lub samemu przejrzeć je i wybrać najlepszą.

Dlaczego warto dołączyć do portalu Animal Trans?

  • nasz portal jest całkowicie darmowy – tylko teraz możesz założyć swoje konto bez żadnych dodatkowych opłat, spiesz się, ponieważ czas promocji jest ograniczony!
  • specjalizujemy się tylko w transporcie zwierząt hodowlanych – nie musisz już poświęcać czasu na przeszukiwanie innych portali w celu znalezienia ogłoszeń, które interesują cię najbardziej, ponieważ tutaj wszystkie z nich skupione są na transporcie zwierząt
  • oszczędzasz swój czas i pieniądze – wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych ofert transportu oraz klientów jest z nami jeszcze prostsze, ponieważ wszystko załatwiasz przez internet
  • dodatkowe narzędzia – możesz łatwo zarządzać swoimi zleceniami i wybierać takie, które będą spełniały wszystkie twoje kryteria
  • zyskujesz bezpieczeństwo – korzystasz z usług wiarygodnych przewoźników, którzy zostali przez nas zweryfikowani

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego portalu internetowego Animal Trans, możesz założyć swoje konto już teraz – całkowicie za darmo. Zapraszamy!

STĘPNIAK S.C.

Stępniak Marcin, Stępniak Dawid

Małe Radowiska 9
87-200 Wąbrzeźno

+48 731 800 930
kontakt@animal-trans.eu

Media Społecznościowe
© Animal Trans - All Rights Reserved