Dla Przewoźników - oferujących transport zwierząt żywych, bydła, hodowlanych

Zdobywaj zlecenia od sprawdzonych firm i zarabiaj jeszcze więcej jako przewoźnik razem z giełdą transportową Animal Trans. Specjalizujemy się w pomocy w poszukiwaniu zleceń przewozu zwierząt hodowlanych – gdy to również twoja branża, dołącz do naszego grona i zacznij wystawiać swoje oferty i poszukiwać tych, które będą spełniały wszystkie twoje wymagania.

Z Animal Trans możesz znajdywać nowe zlecenia na przewóz zarówno przez giełdę ładunków, jak i również bezpośrednio od wiarygodnych załadowców nie tylko z Polski, ale również z innych krajów europejskich. Wystarczy, że posiadasz odpowiednią flotę, która dostosowana jest do przewozu zwierząt hodowlanych oraz mięsa z ubojni, aby rozpocząć współpracę ze sprawdzonymi kontrahentami.

Z giełdą transportową Animal Trans:

  • masz przed sobą najlepsze zlecenia – możesz znaleźć zlecenia na transport całopojazdowy i doładunki z całej Europy
  • wystawiasz własne oferty – w ten sposób docierasz do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów
  • znajdujesz zlecenia jeszcze szybciej – teraz nie musisz już długo czekać na nowych klientów, ponieważ możesz otrzymywać zlecenia jeszcze szybciej niż zwykle
  • współpracujesz z zaufanymi kontrahentami – w naszym portalu stosujemy specjalny system weryfikacji, rekomendacji i ocen, dzięki czemu obniżamy twoje ryzyko

Dołącz do grona przewoźników wyszukujących dla siebie najlepsze zlecenia na transport na portalu Animal Trans i zacząć zdobywać nowe zlecenia. Zarejestruj się jeszcze dzisiaj, ponieważ tylko teraz możesz dołączyć do nas całkowicie za darmo!

STĘPNIAK S.C.

Stępniak Marcin, Stępniak Dawid

Małe Radowiska 9
87-200 Wąbrzeźno

+48 731 800 930
kontakt@animal-trans.eu

Media Społecznościowe
© Animal Trans - All Rights Reserved